Reference

Angelina za svou kariéru burleskní performerky vystupovala v mnoha českých i evropských městech jako Hamburk, Berlín, Curych, Řím, Varšava, Krakow, Bratislava, Oslo, Vídeň, Helsinky, Petrohrad, Cork, Drážďany a další. Ale také mimo Evropu, například v Tokyu v Japonsku.

Má bohaté zkušenosti z mnoha firemních a privátních večírků, vernisáží a velkých divadelních a jiných produkcí.
Vyskytla se a v mnoha televizních a rádiových pořadech (výběr zahrnuje Očima Josefa Klímy, Show Jana Krause, ČT art, Intimn Night, Očko Drive, Darkwave, Radio Fm, Youradio.cz) a různých magazínech (Burlesque Bible, Reflex, Týden, Glanc, Le Femme, Právo, Vlasta, 360°, Emma, Blesk a další).

Seznam jejich nejvýznamnějších klientů a renomovaných míst, kde vystupovala zahrnuje:
Semperoper (Drážďany, Německo), Firebirds Burlesque show 2018 (více lokací v Německu), Mercy Brown (Krakov, Polsko), Bar & Books Mánesova (Praha, Česká republika), Bar & Books Podwale (Varšava, Polsko), Queen Calavera – The Home of Burlesque (Hamburk, Německo), Caput Mundi international burlesque award (Řím, Itálie), Satin Rouge et talons hauts (Francie, Štrasburk), Amaranth Lounge (Tokio, Japonsko), Prague Fetish Weekend, Electro Swing Fever, Cabaret de Peches (Brno), FAMU Fest Noir, Maserati & Ferrari Vánoční večírek, Prague Fashion Weekend, Yes, Visage!, Buddha Bar Praha, Česká pojišťovna, Havas Worldwide Prague, Ogilvy & Mother, Blažek, Orgrez, PKNO, Moonclub (Praha) a mnoho dalších…..

Reference

Angelina je prostě úžasná! Jako burleskní performerka, která nám zpestří každou akci, tak jako profesionálka, se kterou je snadné a příjemné spolupracovat.

– Překvapíto-

Jako majitelka Bar and Books s potěšením spolupracuji s burleskní tanečnicí Angelinou Angelic již více než 10 let. Má velmi profesionální přístup a nejdůležitější je, že co se domluví, je hotovo!

-Martina Peštová, Bar and Books-

Angelina Angelic je kromě toho, že je skvělá burleskní tanečnice také okouzlující žena plná pohotovosti a vtipu a mluví plynně anglicky. Již počtvrté jsme jí svěřili mikrofon na uvádění Prague Fetish Weekendu, protože… lepší bychom prostě nikdy nenašli!

-Hell Events-