O Angelině

Angelina Angelic je mezinárodně uznávaná burleskní tanečnice a jedna z neznámějších burleskních hvězd v České republice. Její strhující osobnost, blond vlasy a smyslné křivky dráždí a baví publikum v pravidelných shows v Česku i po celé Evropě.

Angeliny vystoupení jsou koktejlem jejího odvážného sex-appealu, nakažlivé pozitivní energie a lásky pro burlesque umění. Jsou oslavou ženskosti postavené na různých silných ženských archetypech, oslavují šarm femme fatale, sexbomb z poloviny století, mýtických bohyň, velekněžek a zrcadlí je ve své jedinečné unikátní osobnosti.

Svou kariéru zahájila jako jedna z hlavních burleskních tanečnic Prague Burlesque (2012-2017), později založila vlastní školu burlesky Angelina Angelic’s School of burlesque (2018), pravidelná vystoupení Golden Burlesque v Krakově (2019) a Angelina Angelic a její showgirls show v Praze (2019) a nasbírala mnoho zkušeností po celé Evropě. Od elegantních speakeasy barů, atmosférických divadel až po honosné opery. Další zkušenosti získala jako sólový účinkující na různých komerčních, firemních i soukromých akcích. Další podrobnosti naleznete v části Reference.

„Burleska je krásná a elegantní forma umění, která kombinuje v podstatě vše, co miluji. Hudbu, nádherné kostýmy, příběh a striptýz. Pro mě to ale nikdy nebylo jen o svlékání. Vždy jsem měla pocit, že i moje vlastní duše je před publikem plně odhalená, v tom spočívá ta pravá krása. Naplňuje mě pro diváky zatančit jednu ze svých fantazií a vytvořit tak unikátní okouzlující atmosféru a show, která je povznese a pobaví“, říká Angelina.

Angelina není jen burleskní showgirl ale také zpěvačkou a moderátorkou svých vlastních shows. Můžete si ji najmout na taneční či pěvecká vystoupení nebo na moderování v českém i anglickém jazyce.

Chcete se naučit burlesknímu umění? Navštivte Angeliny School of burlesque

Sofistikovaná atmosféra, lahodné šampaňské a ta nejlepší pražská burleska? Navštivte Angeliny show v Praze v Bar and Books

Angelinou organizovaná a moderovaná show s mezinárodním obsazením těch nejlepších umělců z celé Evropy. Navštivte Golden Burlesque v Krakově v Mercy Brown

Komorní atmosféra, humor, zpěv a troška burlesky. Navštivte live music show Voyage à Trois v těchto lokacích Varšava Praha